Berliini reis

01 nov.: Berliini Reisijuht

Saksamaa pealinna ja riigi suurima linnana külastavad Berliini peaaegu kõik, kes külastavad “Luuletajate ja mõtlejate maad”. Kuigi algul ei pruugi meeldida sellele linna “tööstuslik” välimus, selle sõmer tunne, kunst, ajalugu ja ööelu hakkavad meeldima .

Granada Reis

16 okt.: GRANADA REISIJUHT

Granada on rikka ajaloo ja suurejoonelise arhitektuuriga linn, mis pakub segu roomlastest ja mauridest pärit kultuuridest ja mõjudest. Siin põrkuvad Põhja-Aafrika ja Euroopa kultuur, kunst ja arhitektuur, luues ühe Hispaania kõige huvitavama ja ainulaadsema linna.

Bordeaux Reis

02 juuli: Bordeaux Reisijuht

Bordeaux’ ajalooline keskus kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse tänu oma väga puutumatule 18. sajandi linnaarhitektuurile. See on üks Prantsuse linnadest, mida avastada, keskaegsete hoonete, vanade vaatetornide, käänuliste tänavate ja ikoonilise Prantsuse arhitektuuriga. See on üks paremini säilinud linnakeskusi Prantsusmaal.

Pariisi Reis

01 juuli: Pariisi Reisijuht

Pariis. Luuletajad, kunstnikud, näitekirjanikud, kirjanikud, ajakirjanikud ja teised on kõik kirjutanud oma armastusest selle linna vastu. See on koht, millest õhkub kultuuri, keerukust, klassi ja stiili. Nagu miljonid enne mind, armusin sellesse linna esimest korda külastades.